زایش
ساعت ٢:٥۳ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٥/۱٩  کلمات کلیدی: دل نوشته

شنیدید که میگن طرف زیر مشکلات زاییده؟!

راستشو بخواین این مثل از اون مثلهای قدیم ایرانی است و مال اون زمونای مامان یزرگامونه که زنای باردار جدی جدی میزاییدند و صد البته خیلی فرق داره با دوره زمونه سزارین یا رستمینه!

این قضیه رستمینه هم شده واسه ما مثل رابطه پیتزا و کش لقمه.اروپاییان معتقدند که اولین آدمی که روی زمین به طریقه شکافتن شکم مادر به دنیا آمد سزار امپراطور روم بود به همین دلیل نام این فعل به سزارین تبدیل شد.اما از آنجایی که ما ایرانیها همیشه داریم داد و بیداد میکنیم که اولین هر چیزی مال ما بوده و ما مخترع و کاشف هرکشف جدیدی هستیم و از آنجاییکه میگیم هنر نزد ایرانی است و بس و بقیه ملتها برن جلو بوق بزنن عمرا اگه یه سر سوزن هم چیزی بارشون باشه و از این حرفا.... خلاصه ما مردم شهیر و فهیم و با سواد میگیم اولین آدمی که به این طریق به دنیا اومد رستم شاهنامه بوده که از تو دل مامانش تهمینه خانم جفت پا زده بیرون.واسه همین هم نام این نوع تولد رو باید بذاریم رستمینه!!!!

بگذریم. از زاییدن به کجاها که نرسیدیم!قرض از گفتن این حرفها این بود که هر روز صبح ما سمفونی زیبایی را در توصیف زاییدن میشنویم.

هر صبحدم زبیا که خواب بر چشمهای ما بدفرم مستولی گشته است این مرغ همسایه ما سر ساعت 5:30 دقیقه هوس زاییدن به سرش میزند آن هم از نوع قدقد! بالطبع ما هم 5:30 دقیقه هر روز صبح چشمهای خواب آلوده مان را با اولین ناله زائو میگشاییم. ساعت که به طرف 6 حرکت میکند ناله های او نیز بدتر میشود و چشمهای ما لحظه به لحظه باز تر.تاجاییکه کم کم شک به دلمان میفتد که این مرغ همسایه نکند غاز باشد که چنین هیاهویی به راه انداخته است.ساعت که به 6 میرسد تخم مرغ نازنین متولد میشود و ما هم نفس آرامی میکشیم و چشمهایمان را میبندیم بلکه این خواب دوباره هوس مستولی گشتن بر ما به سرش بیفتد.غافل از اینکه ساعت 7 موبایل آقای شوهر کنار گوش ما یک دور دیگر میزاید آن هم به فرم آهنگ بندری!

حالا شما بگویید در این فعل و انفعالات چه کسی حقیقتا زاییده است!؟